Lezzetler

İskenderler

Eko İskender

Eko İskender

Bursa İshakbey restoranlarında hazırlanan İskender’in lezzetine doyum olmuyor. Kaliteli ürünler kullanılarak üretilen İskender, marifetli ustalar tarafından restoranda özenle kesilerek hazırlanıyor.

İskender

İskender

İştah kabartan lezzet, nefis tereyağı ve yoğurt eşliğinde sunuluyor. Kalite ve lezzet konusunda rakip tanımayan İskender, Bursa İshakbey müdavimlerini bekliyor.

Duble İskender

Duble İskender

“Tek porsiyon yetmez duble olsun” diyenler Duble İskender’i tercih ediyor. Bursa İshakbey kalitesi ile sunulan Duble İskender, tadını doyasıya çıkarmak isteyenlere hitap ediyor.

Dönerler

Ekmek Arası

Alaturka Et Döner

Alaturka Et Döner

Türk mutfağından vazgeçemeyenleri eşsiz bir lezzet yolculuğuna çıkaran Alaturka Et Döner, ekmek arası sunumu ve kendine has lezzetiyle akıllarda yer ediyor.

Tatlılar

By Bomba

By Bomba

By Bomba tatlısı dönerin lezzetine lezzet katıyor. Bursa İshakbey’in bol çikolatalı spesiyali, en lezzetli yemeklerin tamamlayıcısı oluyor.

Künefe

Künefe

Yiyen bir daha yemek istiyor, eşsiz künefe lezzetine doyum olmuyor. Tadına doyulmaz künefe, Bursa İshakbey ustaları tarafından özenle hazırlanıyor.

Diğer Ürünler

Turşu

Turşu

Bursa İshakbey’in yemeklere lezzet katan turşuları aynı zamanda iştah açıyor. Eşsiz lezzetteki turşular, Bursa İshakbey müdavimlerini bekliyor.

Salata

Salata

Taptaze ve seçilmiş salata malzemelerinin bir araya gelerek oluşturduğu bu lezzet salata severlerin değişmeyen tercihi oluyor.

Patates

Patates

Bursa İshakbey’in çıtır çıtır, nefis patates kızartması lezzeti ile sizleri tadına doyulmaz bir deneyim bekliyor.

Görüş ve Öneri